Nový Citroën C5 Aircross

Citroën C5 Aircross, ktorý je etalónom v oblasti komfortu, priestoru a modularity, zdobí nový štýl. Vyjadruje ešte väčšiu silu a odlišnosť. Je dostupný v plug-in hybridnej alebo spaľovacej verzii.

Citroën C5 Aircross  KOMFORT AKO NOVÝ SPÔSOB ŽIVOTA

  Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid, vhodný na väčšinu každodenných jázd, ponúka plynulé a dynamické jazdenie s:

  • spaľovací motor s výkonom 180k a elektromotor s výkonom 81,2 kW (110 k) pre kombinovaný výkon 225k a kombinovaný krútiaci moment 360 Nm.
  • spaľovací motor s výkonom 150k a elektromotor s výkonom 81,2 kW (110 k) pre kombinovaný výkon 180k a kombinovaný krútiaci moment 360 Nm.
  • 3 jazdné režimy: elektrický, hybridný a športový.
  • Dojazd až 64 km/h, tichá jazda s nulovými emisiami CO2 až 135 km/h v elektrickom režime.

  Citroën C5 Aircross prichádza s pokrokom, ktorý ilustruje mnoho nových prvkov z hľadiska dizajnu: predná časť, svetelný podpis vzadu, ráfiky, farby a materiály, 10-palcový tablet s dotykovou obrazovkou, stredová konzola atď.

  MODERNÝ A DYNAMICKÝ ŠTÝL

  POHODA NA PALUBE

  Inovácia značky Citroën

  Odpruženie s progresívnymi hydraulickými vankúšmi Progressive Hydraulic Cushions® je exkluzívne pre značku Citroën a zlepšuje absorpciu nerovností na ceste. Zaisťuje tak cestujúcim absolútne pohodlné cestovanie a vytvára efekt „lietajúceho koberca“.

  Pozvánka do blahobytu

  Model Citroën C5 Aircross je vybavený novou generáciou sedadiel Advanced Comfort. Ponúkajú maximálny vizuálny komfort, pohodlie pri sedení a komfort pri jazde. Je v nich použitá pena, ktorá sa časom nevysedí, čím je zaistená ich trvalo vysoká kvalita. Sedadlá tvorí pena s vysokou hustotou, ktorá sa nachádza v jadre sedadla, dodatočná vrstva peny v hrúbke 15 mm a špeciálna konštrukcia.

  Odkaz z hľadiska praktickosti

  Citroen C5 Aircross má kufor s rekordným objemom v segmente: od 580 l do 720 l vo verzii so spaľovacím motorom a od 460 l do 600 l vo verzii plug-in hybrid.

  Hands-free dvere batožinového priestoru uľahčujú otváranie kufra pohybom nohy pod zadným nárazníkom.

  Viac výraznej osobnosti

  Citroën C5 Aircross má priebojnejší a dynamickejší štýl.

  Postupne sa zdokonalil tak, že dnes sa môže pochváliť impozantnejším štýlom a väčšou eleganciou na ceste. Jeho priestor pre cestujúcich sa vyznačuje kultivovanými farbami a materiálmi, ktoré vylepšujú priestor a zvyšujú mieru komfortu.

  4 MOTORIZÁCIE

  V plug-in hybridnej verzii ponúka C5 Aircross optimálny výkon vďaka elektromotoru, ktorý podporuje spaľovací motor, pre kombinovaný výkon 225 k a kombinovaný krútiaci moment 360 Nm. Druhá plug-in hybridná motorizácia pozostáva so spaľovacieho motora s výkonom 150k a kumulovaným výkonom 180k s kombinovaným krútiacim momentom 360Nm.

  Všestranný, umožňuje vám vychutnať si pôžitok zo 100% elektrickej jazdy a umožňuje prístup do všetkých oblastí s obmedzenou premávkou v centre mesta. Pri dlhších cestách zaberá benzínový motor.

  Vo verzii s vnútorným spaľovaním je nový Citroën C5 Aircross vybavený účinnými a vysokovýkonnými motormi Euro 6 najnovšej generácie:

  • Benzín PureTech 130 S&S BVM6 alebo EAT8.
  • Diesel BlueHDi 130 S&S BVM6 alebo EAT8.

  Mám záujem o toto vozidlo