Citroën ë-Jumper ëlectric

Citroën ë-Jumper Ëlectric spája všetky kvality verzie so spaľovacím motorom z hľadiska komfortu, objemu a užitočného zaťaženia s výhodami elektromotora.

Citroën ë-Jumper ëlectric  RAD XXL V ELEKTRICKOM REŽIME

  4 verzie dostupné v elektrickej verzii

  Citroën ë-Jumper Electric je k dispozícii v 20 siluetách, ktoré pokrývajú veľkú väčšinu profesionálnych potrieb. Možnosti transformácie sú rovnaké ako tie, ktoré ponúka Jumper:

  • skriňové dodávky od L1H1 do L4H3
  • samostatný podvozok od L2S do L3
  • podvozok s dvojitou kabínou
  Až 17 m

  Nový Citroën ë-Jumper 100% ëlectric ponúka užitočný objem od 8 do 17 m3.

  Trakčné akumulátory sú nainštalované tak, že nezasahujú do nákladového priestoru. Užitočné zaťaženie môže dosiahnuť až 1 890 kg v závislosti od verzie.

  PRISPÔSOBENÝ PRE VAŠE PODNIKANIE

  KOMFORT NA MIERU

  Citroën Jumper, navrhnutý podľa programu Advanced Comfort, vám ponúka kabínu s prvotriednym komfortom. Pohodlné, s príjemnými a širokými sedadlami a bezkonkurenčným komfortom jazdy vďaka odpruženiu vozidla. Dodávka ponúka funkčný interiér s mnohými praktickými úložnými priestormi: Jumper viac ako priestor pre cestujúcich ponúka atmosféru malej kancelárie s integráciou písacieho tabletu, stolového tabletu integrovaného do predného sedadla a kompletnej konektivity, aby boli cesty ešte príjemnejšie.

  Až 6 miest na palube

  Verzia Citroën Jumper s dvojitou kabínou môže odviesť až 6 osôb pri zachovaní optimalizovaného úložného priestoru.

  Na uľahčenie nakladania a vykladania má Citroën Jumper dvoje posuvné bočné dvere. V závislosti od verzie sa šírka otvárania jednotlivých posuvných bočných dverí pohybuje medzi 1,075 m a 1,250 m a výška medzi 1,485 m a 1,755 m.

  NABÍJANIE

  Existuje niekoľko spôsobov nabíjania v závislosti od kilometrov, ktoré denne prejdete, a od riešení nabíjania ktoré máte mimo domova.

  Vo vašej firme alebo doma, v závislosti od vúrovne trakčnej batérie a pre 100% nabitie:

  • na Wallboxe s výkonom 22 kW: od 5:00 do 9:00,
  • na Wallboxe  s výkonom 7 kW: od 6:00 do 12:00 hod.

  Na verejnej nabíjacej stanici s 50 kW supernabíjačkou sú časy nabíjania ešte rýchlejšie ako v Wall boxe: batéria sa nabije o 80 % za 45 minút pri 50 kWh alebo 75 kWh batérii.

  Nabíjacíjacia zásuvka sa nachádza za ľavými prednými dverami vozidla. Obsahuje svetelnú diódu na sledovanie procesu nabíjania. Súčasťou dodávky je 8 m kábel režimu 3, kompatibilný s Wallbosxom a verejnou nabíjačkou.

  Pre konkrétnu potrebu je možné ako príslušenstvo zaobstarať kábel umožňujúci dobíjanie na štandardnej alebo vystuženej domácej zásuvke.

  Vozidlo je vybavené 22kW palubnou nabíjačkou.

  Mám záujem o toto vozidlo