Citroën Ë-Berlingo Van

Objavte elektrickú dodávku Citroën ë-Berlingo VAN a dodávku Citroën Berlingo VAN. Ponúkajú rovnaké vlastnosti z hľadiska modulárnosti, vnútorného priestoru a nosnosti

Citroën Ë-Berlingo Van  VAN PRE VŠETKÝCH PROFESIONÁLOV

  Citroën ë-Berlingo VAN Ëlectric

  Elektrická dodávka Citroën ë-Berlingo VAN vám prináša konkrétne riešenie nových výziev mobility v regulovaných mestských oblastiach, ale aj vo vidieckych oblastiach. Umožňuje vám cestovať s nezameniteľným komfortom a zároveň kontrolovať náklady na používanie a to vďaka:

  • Dojazd do 275 km.
  • Rýchle nabitie až na 80 % za 30 minút.
  • Nulové kompromisy, pokiaľ ide o asistečné systémy, služby a vybavenie.
  • Prístup k službám uľahčujúcim každodenný život.
  Verzia driver a worker

  Citroën Berlingo Van poskytuje riešenie prispôsobené každému použitiu s jednoduchým prístupom na palubu a nakladaním. Je dostupný v 2 verziách:

  • DRIVER: pre remeselníkov, obchodníkov alebo zamestnancov spoločností, ktorí musia absolvovať dlhé cesty alebo využívať dodávky v mestských oblastiach.
  • WORKER: pre profesionálov prepravujúcich zariadenia a zamestnancov na všetkých typoch stavieb.

  INŠPIROVANÝ VAMI

  KOMFORT JAZDY A PRÁCE

  Bez ohľadu na podmienky sa Berlingo Van všade prispôsobí a filtruje všetky nerovnosti na ceste. Vychutnajte si výnimočný jazdný komfort vďaka odpruženiu a zvukovej izolácii.

  Vychutnajte si tiež zvýšený posed pri riadení prostredníctvom priestoru pre cestujúcich, ktorý tvoria výškovo nastaviteľné sedadlá v bedrovej úrovni a individuálna lakťová opierka.

  Pohodlie sa znásobí možnosťou vyhrievania sedadiel v chladnom počasí.

  Optimalizujte svoje plány na palube nového Citroënu Berlingo Van. Jeho interiér bol navrhnutý aj ako kancelária, aby vám uľahčil prácu, keď ste na cestách.

  Kabína tak umožňuje nabíjať počítač na 220V zásuvke a skladovať ho v Top Boxe. Užite si tiež pohodlie bezdrôtového nabíjania pre váš smartfón.

  Modularita kabíny Extenso® vám poskytuje prostriedky na prácu vďaka nastaviteľnému písaciemu tabletu po sklopení stredného operadla sedadla.

  Tento nástroj vám poskytuje ergonomický úložný priestor s objemom najmenej 113 l.

  MOTORY NAJNOVSĚJ GENERÁCIE

  S elektrickým dodávkovým vozidlom Citroën ë-Berlingo Van máte úžitok zo 100 % efektívnej jazdy, ktorá je dynamická a pokojná, v úplnej plynulosti:

  • Výkon motora 100 kW (136 k) a krútiaci moment 260 Nm dostupný od 0 km/h.
  • Tichý motor.
  • Absencia radenia prevodových stupňov.
  • Maximálna rýchlosť 130 km/h.

  Mám záujem o toto vozidlo