Nový Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid

Plug-in hybridný pohon nového modelu Citroën C5 Aircross zvyšuje pohodlie pri cestovaní vďaka výhodám elektrickej jazdy pri každodenných cestách do 55 km (v cykle WLTP) a neobmedzenému dojazdu pri dlhých cestách vďaka zážihovému motoru.

Zákazníci nového modelu Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid majú nárok na ekologický bonus a bonus za prestavbu.

Citroën C5 Aircross plug-in hybrid  KOMFORT AKO NOVÝ SPÔSOB ŽIVOTA

  Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid, vhodný na väčšinu každodenných jázd, ponúka plynulé a dynamické jazdenie s:

  • spaľovací motor s výkonom 180k a elektromotor s výkonom 81,2 kW (110 k) pre kombinovaný výkon 225k a kombinovaný krútiaci moment 360 Nm.
  • spaľovací motor s výkonom 150k a elektromotor s výkonom 81,2 kW (110 k) pre kombinovaný výkon 180k a kombinovaný krútiaci moment 360 Nm.
  • 3 jazdné režimy: elektrický, hybridný a športový.
  • Dojazd až 64 km/h, tichá jazda s nulovými emisiami CO2 až 135 km/h v elektrickom režime.

  MODERNÝ A DYNAMICKÝ ŠTÝL

  Ë-KOMFORT PLUG-IN HYBRIDU

  Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid je prispôsobený na všetky spôsoby použitia a vďaka elektromotoru s výkonom 81,2 kW ponúka všetky výhody 100 % elektrickej jazdy pri každodenných cestách do 64km (v cykle WLTP) v spojení s dojazdom, ktorý pri dlhších cestách zabezpečuje zážihový motor PureTech 180 Stop & Start Euro 6.3.

  Elektrifikovaná osemstupňová automatická prevodovka ë-EAT8 optimalizuje radenie prevodových stupňov a zaisťuje ešte plynulejšiu a príjemnejšiu jazdu.

  Ponúka dva režimy rekuperačného brzdenia: jazda (poloha D) a brzda (poloha B). Druhý, dynamickejší režim zvyšuje rekuperáciu energie dostupnej pri brzdení a spomaľovaní.

  NABÍJANIE

  Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid sa nabíja veľmi jednoducho:

  • V ľavej zadnej časti vozidla sa nachádza nabíjacia klapka s indikátorom LED na sledovanie procesu nabíjania. Ten je možné sledovať aj na diaľku v aplikácii My Citroën.
  • Nabíjanie je možné naprogramovať prostredníctvom dotykovej obrazovky alebo v aplikácii My Citroën, a využiť tak napríklad nižšie sadzby mimo špičky.
  • Nabíjacie káble sú uložené vo vyhradenom priestore pod podlahou batožinového priestoru.

  Na nabíjanie svojho vozidla Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid máte k dispozícii viacero riešení:

  • Akumulátor sa nabije za 7 hodín v bežnej zásuvke alebo za 4 hodiny v zosilnenej domácej zásuvke Green’Up™.
  • Pomocou nástennej nabíjačky 32 A s voliteľnou nabíjačkou s výkonom 7,4 kW trvá nabíjanie menej ako dve hodiny. Nástenná nabíjačka je k dispozícii na verejných komunikáciách a niektorých parkoviskách a môžete si ju nainštalovať aj v domácnosti.

  Nabíjacie stanice s výkonom 100 kW nie sú kompatibilné s modelom Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid.

  Mám záujem o toto vozidlo